InfoStatystycznie

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata. Jakie szanse Polski?

Polska awansowała po spektakularnym meczu ze Szwedami do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Jakie są szanse Biało-Czerwonych na turnieju? Sprawdźcie typy i zakłady bukmacherskie na Mundial!

Zakłady bukmacherskie na pierwszy mecz Polski

W pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata 2022 Polacy zmierzą się z reprezentacją Meksyku. Można zaryzykować stwierdzenie, że to będzie właśnie “mecz o wszystko”. Jeśli Polacy zwyciężą, to w drugim spotkaniu będzie na nich czekać znacznie słabsza (przynajmniej “na papierze” i w opinii bukmacherów) Arabia Saudyjska. Spotkanie z Meksykiem z pewnością będzie niezwykle wyrównane i również takie same są kursy na zakłady bukmacherskie. Bukmacher eWinner uważa, że Polacy są tutaj lepsi, ale nieznacznie (kurs na zwycięstwo Polski to ok. 2.60). Meksyk mimo braku gwiazd to zgrany kolektyw – kurs na zwycięstwo ekipy z Ameryki Północnej wynosi ok. 2.81. Jedno jest pewne – to będzie bardzo zacięte spotkanie.

Jakie szanse na wyjście Polski z grupy?

Ciekawie prezentują się zakłady bukmacherskie na wyjście reprezentacji Polski z grupy do 1/8 finału. Tutaj zdecydowanym faworytem jest Argentyna – kurs na awans z grupy C wynosi ok. 1.10 (zaś na wygraną tej grupy ok. 1.50). Polacy są typowani jako druga drużyna mająca największe szanse na pierwszy miejsce, jak i awans. Kurs na zwycięstwo w tej grupie to ok. 5.00, zaś na wyjście dalej – ok. 1.80. Po piętach jednak Polakom depczą Meksykańczycy (kurs ok. 5.50 na wygraną w grupie i kurs ok. 1.95 na wyjście).

Czy Polacy zostaną Mistrzami Świata?

Bukmacher eWinner nie ma tutaj żadnych złudzeń – Polacy nie są faworytem do tytułu. Kurs na to, że to właśnie Biało-Czerwoni wygrają Mundial wynosi ok. 100.00. Na ten moment bukmacherzy typują do zwycięstwa Brazylijczyków. A kto oprócz tego? Poniżej kursy na potencjalnych zwycięzców:

  • Brazylia – kurs ok. 6.50
  • Francja – kurs ok. 7.00
  • Anglia – kurs ok. 7.50
  • Hiszpania – kurs ok. 8.50
  • Holandia – kurs ok. 10.00
  • Niemcy – kurs ok. 12.00
  • Portugalia – kurs ok. 12.00
  • Argentyna – kurs ok. 15.00
  • Belgia – kurs ok. 15.00

Najbardziej w powyższym zestawieniu brakuje Włochów – aktualnych Mistrzów Europy, którym drugi raz z rzędu nie udało się awansować na najważniejszy turniej piłkarski.

Legalne zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Więcej na: https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie

 

 

 

Materiał zewnętrzny