Zapowiedź tygodnia 4-10 lipca 2022

Polskie kluby rozpoczną rywalizację w europejskich pucharach, a w piątek zostanie rozegrany Superpuchar Polski.

Poniedziałek 04.07
Wtorek 05.07
Środa 06.07
Czwartek 07.07
Piątek 08.07
Sobota 09.07
Niedziela 10.07

*Godziny i daty mogą ulec zmianie

Poniedziałek 4.07

Finał Mistrzostw CONCACAF U20:

USA – Dominikana 02:00

Chińska Super Liga:

Wuhan – Guangzhou 09:30
Shanghai Port – Hebei 11:30
Chengdu – Cangzhou 13:30

MLS:

Columbus Crew – Philadelphia Union 01:30
Houston Dynamo – Charltotte 02:30
Nashville – Portland Timbers 02:30

—————————————————-

Wtorek 5.07

I runda eliminacji Ligi Mistrzów:

Lech Poznań – Qarabach Agdam 20:00
Pjunik Erewan – CFR Cluj 18:00
Malmo FF – Vikingur (Islandia)19:00
Łudogorec Razgard – FK Sutjeska (Czarnogóra)  19:45
Ballkani Suhareke (Kosowo) – Żalgris Wilno 20:00
The New Saints (Walia)  – Linfield (Irlandia Północna) 20:00
Shamrock Rovers (Irlandia) – Hibernians FC (Malta) 20:30
FK Skupi (Macedonia) – Lincoln Red Imps (Gibraltar) 20:45

I runda eliminacji Ligi Konferencji:

Gżira United (Malta) – Atletic Club Escaldes (Mołdawia) 19:00
St. Joseph’s FC (Gibraltar) – Larne FC (Irlandia Północna) 19:00

COSAFA Cup (turniej z drużynami z Afryki południowej) I kolejka, grupa A:

Seszele – Botswana 14:00
Angola – Komory 17:00

—————————————————-

Środa 6.07

Copa Libertadores 1/8 finału- rewanże:
(w nawasie wynik z I meczu)

Atletico Mineiro (Brazylia) – Emelec (Ekwador) 00:15 (1-1)
Boca Juniors – Crinthians 02:30 (0-0)
Libertad (Paragwaj) – Athletico 02:30 (1-2)

I runda eliminacji Ligi Mistrzów:

Toboł Kustanaj (Kazachstan) – Ferencvarosi (Węgry) 16:00
HJK (Finlandia) – RFS Ryga 18:00
FK Bodo/Glimt – KI Klaksvik (Wyspy Owcze) 18:00
Football 1991 Dudelange – KF Tirana 19:30
HSK Zrinjski (Bośnia i Her.) – Sheriff Tiraspol 20:00
NK Maribor – Szachitor Soligorsk 20:15
SK Slovan Bratysława – Dinami Batumi (Gruzja) 20:30

I runda eliminacji Ligi Konferencji:

Inter Turku – Drita Gnjilane (Kosowo) 17:00
Vikingur (Wyspy Owcze) – Europa FC (Gibraltar) 20:00

COSAFA Cup  I kolejka, grupa B:

Mauritius – Eswatini 14:00
Lesotho – Malawi 17:00

—————————————————-

Czwartek 7.07

Copa Libertadores 1/8 finału- rewanże:

Colon (Argentyna) – Talleres Cordoba (Argentyna) 00:15 1-1
Palmeiras – Cerro Porteno (Paragwaj) 00:15 3-0
Flamengo – Tolima (Kolumbia) 02:30 1-0
River Plate – Velez Sarsfield (Argentyna) 02:30 0-1

I runda eliminacji Ligi Konferencji:

Pogoń Szczecin – KR (Rejkjavik) 18:00
Lechia Gdańsk – FK Akademija Pandev (Macedonia) 20:15

Alaszkert Erewań – Hamrun Spartans (Malta) 17:00
Fk Buducnost (Czarnogóra) -Llapi Podujeve (Kosowo) 17:00
Santa Coloma (Andora) – Breidablik (Islandia) 17:00
Borac (Bośnia i Herc.) – B36 Torschavn (Wyspy Owcze) 18:00
Saburtalo Tbilisi- Partizani Tirana 18:00
Kuopion (Finlandia) – Dila Gori (Gruzja) 18:00
Flora Tallin – Seinajoen (Finlandia) 18:00
FK Panevezys (Litwa) – Milsami Orhei (Mołdawia) 18:00
Bruno’s Magpies (Gibraltar) – Crusaders (Irlandia Północna) 18:00
MFK Rużomberok (Słowacja) – Żalgiris Kowno (Litwa) 18:30
Sfintul Gheorghe Suruceni (Mołdawia) – NS Mura (Słowenia) 19:00
Dinamo Tbilisi – Paide Linmameeskond (Estonia) 19:00
NK Olimpija (Słwoenia) – FC Differdange 19:00
Floriana (Malta) – Petrocub (Mołdawia) 19:00
KF Laci (Albania) – FK Iskra (Czarnogóra) 20:00
Dinamo Mińsk – FK Decic (Czarnogóra) 20:00
Gjilani (Kosowo) – FK Liepaja (Łotwa) 20:00
HB Torshavn (Wyspy Owcze) – Newtown (Walia) 20:00
Bala Town (Walia) – Sligo Rovers (Irlandia) 20:00
FK Skendija (Macedonia) -Ararat Erewań (Armenia) 20:00
Fola Esch (Luksemburg) – Sp Tre Fiori (San Marino) 20:00
DAC Dunajska Streda – Cliftonville (Irlandia Północna) 20:30
SP Tre Penne (San Marino) – FK Tuzla City (Bośnia i Herc.) 20:45
Derry City – Riga FC 20:45

Mistrzostwa Europy Kobiet:
I kolejka, grupa A:

Norwegia – Irlandia Północna 21:00

COSAFA Cup  II kolejka, grupa A:

Komory – Botswana 14:00
Angola – Seszele 17:00

—————————————————-

Piątek 8.07

Copa Libertadores 1/8 finału- rewanże:

Estudianstes (Argentyna) – Fortaleza (Brazylia) 02:30 (pierwszy mecz: 1-1)

Mistrzostwa Europy Kobiet:
II kolejka, grupa B:

Hiszpania – Finlandia 18:00
Niemcy – Dania 21:00

COSAFA Cup  II kolejka, grupa B:

Malawi – Eswatini 14:00
Lesotho – Mauritius 17:00

—————————————————-

Sobota 9.07

Superpuchar Polski:

Lech Poznań – Raków Częstochowa 20:10

Superpuchar Chorwacji:

Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split 20:00

Superpuchar Rumunii:

CFR Cluj – Sepsi Sf. Gheorghe 19:30

Mistrzostwa Europy Kobiet:
I kolejka, grupa C:

Portugalia – Szwajcaria 18:00
Holandia – Szwecja 21:00

MLS:

New York City – New England Revolution 19:00
Seattle Sounders 0 Portland Timbers 22:30

—————————————————-

Niedziela 10.07

Mistrzostwa Europy Kobiet:
I kolejka, grupa D:

Belgia – Islandia 18:00
Francja – Włochy 21:00

COSAFA Cup  III kolejka,
grupa A:

Botswana – Angola 14:00
Seszele – Komory 14:00

grupa B:

Eswatini – Lesotho 17:00
Mauritius – Malawi 17:00

 

Co wydarzyło się w świecie futbolu w ostatnim tygodniu ?

Sprawdźcie cotygodniowy przegląd piłkarski:

Przegląd piłkarski 13-19 czerwca 2022

Przegląd piłkarski 6-12 czerwca 2022

Przegląd piłkarski 30 maja – 5 czerwca 2022